دسته بندی ها
ویژه ها

مهره ماسوره

مهره ماسوره

مهره ماسوره جوشی
مهره ماسوره جوشی (  Union Weld Female) یک قطعه اتصال دهنده بین دو قسمت از سيستم لوله كشي یا دو شیلنگ واجد سرشیلنگی میباشد كه از ۳ قسمت جدا از هم تشكيل شده است و اتصال این قطعات باهم یک مهره ماسوله کامل را تشکیل می‌دهد و نام Union به معنی اجتماع یا مجموعه نیز از همین ویژگی انتخاب شده است. مهره های ماسوله انواع گوناگونی دارند که برای اتصال این نوع ابتدا یک قسمت از ۳ قسمت که مخصوص جوش است را به یک سری یا لوله جوش میدهیم، سپس مهره واسط را در جای خود قرار داده و قسمت مادگی مهره ماسوله را که اتصال دوم داخل آن پیچ می‌شود داخل مهره واسط بسته که در نهایت اتصال کامل می‌شود.

بيشترين کاربرد این محصول در لوله كشي آب بهداشتي ، تهويه فاضلات و مدارهاي بسته مي باشد و البته در تعميرات خطوط لوله كشي كاربرد فراوانی دارد. اندازه های مختلف این سرشلنگی ها در گزینه “اطلاعات” موجود در قسمت توضیحات به طور کامل آورده شده است که می‌توان به توجه به این جدول محصول مورد نیاز را انتخاب و تهیه کرد.

مهره ماسوره جوشی در اندالزه های مختلف تولید می‌شوند که با توجه به میزان فشار و اندازه اتصالات میتوان سایز مناسب را انتخاب نمود.

جازه ندهید دمای سیستم فراتر از حد مجاز تعیین شده در کاتالوگ محصول رود.

 این قطعه باید طوری جوش داده شود که کاملا آب بندی شده باشد و نشتی نداشته باشد

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.