دسته بندی ها
ویژه ها

سامسون

سامسون

کنترل ولو سامسوم(samson control valve)

دریچه های سامسون می تواند متناسب با وظیفه کنترل خاص تنظیم شود.

طراحی مدولار دریچه های ما این امکان را برای ما فراهم می کند تا دریچه های متنوعی از قبیل دریچه های کره ای ، دریچه های زاویه ای ، دریچه های سه طرفه را در کلیه موارد معمول در اندازه های سوپاپ ، درجه بندی فشار و مواد ، با تریم های قابل تعویض ، مهر و موم های قابل تعویض یا بخش عایق. نسخه های ویژه برای برنامه های cryogenic و برای تهویه بخار دور از محدوده. بسیاری از مدل های سوپاپ ما می توانند با یک محرک پنوماتیک یا برقی نصب شوند.

سامسون به شدت تلاش می کند تا دریچه های کنترل هوشمند را در برنامه های IoT ادغام کند. از طریق تأسیس یک سرمایه گذاری مشترک با Ubix GmbH در ژوئن سال 2017 و دستیابی به شرکت راه اندازی اسرائیلی Visual Process Ltd. در ژوئن سال 2018 ، ما به طور مداوم در تلاشن  تا راه حل های دیجیتالی را در مهندسی فرآیند به کار گیریم.

 
SAM DIGITAL ترکیبی از یک دهه تجربه محصول SAMSON در مهندسی دریچه و درک عمیق فرآیندها با اطلاعات هوشمند است. مدیریت سامسونگ SAMSON و برنامه های کاربردی خاص مربوط به صنعت ، براساس پلت فرم دیجیتالی شدن و اتوماسیون فوق العاده مدل Ubix ساخته شده اند.


SAM GUARD يك سيستم پيش بيني كننده و تشخيصي پيش بيني شده است كه براساس ابزار نظارت بر گياهان و فرآيندها از طريق Visual پردازش پيش بيني شده است. یادگیری ماشین باعث می شود سیستم ضمن پیش بینی هزاران سوپاپ کنترل و وسایل میدانی در گیاه ، ناهنجاری های موجود در گیاه را از قبل تشخیص دهد.

 

در آلیاژهای چدن ، فولاد استنلس استیل

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.