دسته بندی ها
ویژه ها

فلوسرو

فلوسرو

دریچه ها
چه بحرانی ، چه کشنده ، سمی یا پرخاشگر باشد ، دریچه های Flowserve را که در سراسر جهان مشغول انجام کار هستند ، پیدا خواهید کرد. دلیل این است که طول عمر طولانی ، بهره برداری ایمن و حفاظت از محیط زیست در هسته هر دریچه ای که تولید می کنیم قرار دارد. مشتریان جهانی می توانند به راحتی پیکربندی های مورد نیاز خود را پیدا کنند ، مهندسی شده تا بتوانند استانداردهای لازم برای عملکرد و ایمنی را رعایت کنند ، خواه این یک راه حل استاندارد یا مهندسی سفارشی باشد. این مجموعه ای از مارک ها برای تنظیمات سه ماهه ، چرخشی ، خطی ، کنترلی و تخصصی است که سخت ترین خواسته های امروز را برای عملکرد دریچه پوشش می دهد. 

نمونه کارها در سطح جهانی
سایتهای صنعتی در سرتاسر جهان به Flowserve اعتماد می کنند تا بتواند کنترل بی نظیری برای سخت ترین برنامه های مدیریت مایعات داشته باشد. طراحی دقیق و ساخت شیرهای ربع چرخشی ، دوار ، خطی ، کنترل و مخصوصاً ما منجر به عملکرد قابل اعتماد ، افزایش طول عمر و عملکرد ایمن در طیف گسترده ای از برنامه ها و محیط ها می شود.  بیش از 150 دریچه پرچمدار ، محصولات فعال سازی و ابزار دقیق است - و ببینید که چگونه محصولات Flowserve می تواند به شما در دستیابی به عملکرد دریچه ای در سطح جهانی کمک کند.

شیرهای توپ
ماندگاری طولانی و بهره برداری ایمن در خدمات سخت ، از کریوژن ها گرفته تا مایعات بسیار خورنده - این ویژگی های بارز پرتفوی کامل و قابل احترام شیر دریایی ما هستند. حداکثر ایمنی و حفاظت از محیط زیست از عوامل محرک در هر طرحی است که از طریق مواد مقاوم در برابر خوردگی ، آزمایش ضد آتش ، ساقه های ضد انفجار و ویژگی های خاموش محکم حاصل می شود. مشتریان جهانی می توانند الزامات ده ها تن از تنظیمات ساخته شده تا طیف کاملی از استانداردهای بین المللی طراحی و عملکرد را تحقق بخشند.

در آلیاژهای چدن ، فولاد استنلس استیل

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.